Пошукова оптимізація сайтів, контекстна и баннерна реклама


 

Понад 10 років на ринку. Більш як 200 успішних проектів.


Пошукова оптимізація сайту та його просування – комплекс методів, що дозволяють підвищити позиції Вашого веб-сайту в пошукових системах, залучити відвідувачів та змусити веб-сайт працювати на Вас.
Пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація
Інтернет-маркетинг
Веб-сайт під ключ

Кількість запитів - це статистика, а кількість переходів на ваш сайт з пошукових систем по цих запитах - це потенційні клієнти. Для того, щоб змусити працювати пошукові системи на себе, вам потрібна пошукова оптимізація сайту.

Просування сайту (розкручування, оптимізація) - це комплекс заходів, який дозволяє досягнути кращих позицій вашого сайту в пошукових системах по галузевим запитам. Кількість людей, які шукають в Інтернет товари і послуги велика, аудиторія складає мільйони людей на добу. Основні пошукові портали, для яких проводиться оптимізація - Яндекс, Google, Rambler і Mail. Вони забезпечують більше 90% пошукового трафіку.
Розкручування сайту в пошукових системах дозволить вашому сайту одержувати велику кількість відвідувачів, що цікавляться інформацією про товари та послуги, за профілем Вашої фірми.
Включає в себе оптимізація сайту  декілька етапів, а саме:

  1. Технічна доробка сайту. На цьому етапі код сайту буде ретельно очищений від зайвих фрагментів, робота сайту буде оптимізована для продуктивної й оптимального взаємодії з пошуковими системами. Сторінки будуть приведені до єдиних стандартів, для коректного відображення у всіх браузерах Ваших клієнтів.
  2. Складання списку тематичних запитів (семантичного ядра). На цьому етапі фахівці нашої компанії згідно з Вашими побажаннями підберуть перелік  запитів «які допомагають продавати», по яких користувачі будуть виходити на ваш сайт з метою пошуку інформації або укладення контракту. Запити будуть підібрані з урахуванням специфіки роботи фірми, адже Вам не потрібні «ліві люди».
  3. Третім етапом буде наповнення сайту додатковим контентом і оптимізація наявного. Ця послуга базується на SEO копірайтінг (один з найважливіших інструментів Інтернет маркетингу). Копірайтери за технічним завданням від фахівців з розкручування сайту будуть складати привабливі оптимізовані тексти. У підсумку Ви отримаєте додатковий, привабливий для користувача контент, який буде високо розташовуватися в результатах пошуку за потрібними ключовими словами.
  4. Збільшення кількості посилань. В інтернеті ознакою авторитетності вважаються тематичні згадки і цитування сайту (гіперпосилання). Компанія проведе базові заходи, щодо реєстрації Вашого сайту в каталогах і рейтингах, що збільшить його значущість, зробить більш авторитетним і затребуваним. При необхідності та високій конкуренції в тематиці, будуть закуповуватися додаткові посилання, щоб перебувати в результатах пошуку вище конкурентів і отримувати клієнтів в конкурентній боротьбі.

Ці чотири складові просування сайту дозволять вам зробити сайт більш якісним, наповненим потрібної тематичною інформацією та авторитетним джерелом в Інтернеті. Клієнти будуть приходити до вас, завдяки коштам, вкладеним у оптимізацію і розкрутку сайту.

© 1998-2009 Інтернет Агенство Varko.UA
(+380) 9333-93333